Fototapeta-Tapeta s fotkou-Vliesová fototapeta-Tapety na stenu-Tvojafotka.sk
Fototapeta-Tapeta z fotky

13.90 s DPH

13.90 s DPH

Fototapeta-Tapeta z fotky

13.90 s DPH

Popis

Fototapeta-Tapeta na stenu

Nebavia vás fádne jednofarebné steny, no do maľovania, okolo ktorého je vždy toľko neporiadku, sa vám príliš púšťať nechce? Pre kreatívnych odvážlivcov máme skvelé riešenie, a to fototapety s vlastnou fotkou. Tapety na stenu nemá odvahu využiť každý, je to však jedinečný spôsob, ako oživiť akýkoľvek priestor, spálňu, obývačku alebo dokonca kanceláriu. Je to moderný a trendy spôsob, ako na nepoznanie zmeniť akýkoľvek priestor.

Tapeta z vlastnej fotky

Výsledok záleží len od vašej fantázie, na tapety si môžete dať vytlačiť akýkoľvek vzor, ktorý vo vás vyvolá dojem oázy pokoja. Ponúkame možnosť dať si u nás vytlačiť tapety s vlastnou fotkou celkom podľa vášho priania a výberu.

Foto tapeta na stenu

Tapetami s vlastnou fotkou môžete vyzdobiť len jednu stenu alebo pokojne však aj celú miestnosť. Ak chcete byť naozaj jedineční, vyberte si na každú stenu iný vzor tapiet. Je to rýchle, jednoduché, zvládne to každý a navyše, nebudete musieť niekoľko dní upratovať neporiadok, ako po klasickom maľovaní.

Vliesová tepeta na stenu

Samozrejmosťou je, že nami ponúkané fototapety sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov. Materiál, ktorý na výrobu fototapiet používame, je pevný a nepoškodí sa tak ľahko. Na druhej strane je však priepustný, nemusíte sa teda obávať toho, že by tapety po prilepení na stenu začali nepríjemne zapáchať. Gramáž jednej fototapety je 180g/m2. Jedna fototapeta na šírku meria 60cm, jej dĺžka je však neobmedzená. Dĺžku si volíte podľa toho, aká vysoká je miestnosť, kde chcete fototapetu nalepiť.

Tapety na stenu s vlastným motívom

Vďaka tomu, že používame tie najkvalitnejšie dostupné materiály, si fototapety aj po rokoch uchovávajú svoju sýtosť a farebnosť, nemusíte sa obávať toho, že by napríklad vybledli. Kým v minulosti sa tapety tlačili najmä na papier, dnes používame modernejšie a odolnejšie materiály, napríklad vlies. Nespornou výhodou tohto materiálu je napríklad aj to, že sa jednoducho lepí na stenu. Nalepenie tapety hravo zvládnete aj sami, budete na to potrebovať len zopár hodín voľného času, kreativitu a trochu trpezlivosti.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fototapeta-Tapeta z fotky”