Koláž s fotiek na plátno-Fotokoláž na plátno-Koláž na plátne-Tvojafotka.sk
Koláž na plátno

6.00100.00 s DPH

6.00100.00 s DPH

Výber možností

Koláž na plátno

6.00100.00 s DPH

Popis

Koláž na plátno

Koláže vôbec nie sú len kreatívnou činnosťou, ktorou počas dlhých dní môžete zabaviť svoje deti. Dajte priestor svojej fantázii a vytvorte si prostredníctvom nášho e-shopu jedinečnú koláž na plátno, ktorá okamžite po zavesení zmení atmosféru každej miestnosti. Fotokoláž na plátno na požiadanie vytvárame úplne bezplatne. Vy platíte len za bežný obraz vytlačený na plátno. Počet fotiek, ktorý môžete do koláže na plátno zakomponovať, nie je nijak obmedzený, môžete dať absolútne voľný priechod svojej kreativite.

Jednoduchá objednávka koláže na plátno

Záleží len na vás, koľko, v akých farebných prevedeniach a v akých rozmeroch tam fotografie chcete mať, dbajte však, aby boli na finálnej koláži dobre viditeľné všetky potrebné detaily. Koláž na plátno je možné vyrobiť vo farebnom, ale pokojne aj v elegantnom čiernobielom prevedení. Vytvorenie objednávky fotokoláže na plátno je celkom jednoduché. za pomoci niekoľkých rýchlych kliknutí zadajte, aké by mala mať fotokoláž rozmery. Pošlite nám fotky, ktoré by ste na nej chceli mať a v akom prevedení. So zvyškom vám pomôžeme najlepšie, ako budeme vedieť tak, aby ste boli s výsledkom maximálne spokojní.

Kvalitná fotokoláž na plátne

Tak ako bežné obrazy tlačené na plátne, aj fotokoláže vyrábame za pomoci kvalitných materiálov dovážaných od overených výrobcov. Koláž je vytlačená na bavlnenom plátne so štruktúrovaným povrchom, vďaka čomu vyzerá každá koláž ako hotové umelecké dielo. Koláž na plátne je pripevnená na drevený rám. Ten sa časom neohýba ani inak nedeformuje, vďaka čomu si obraz svoju pôvodnú kvalitu uchováva aj po rokoch. Platí to aj pre potlač, vďaka kvalitným farbám, ktoré na tlač používame, koláž ani po rokoch nevybledne.

Koláž na plátno dodáme do 3 dní

Koláž vytlačená na plátne je vybavená praktickým závesným systémom, vďaka čomu si ju na stenu môžete zavesiť okamžite po tom, ako vám ju doručíme domov. O doručenie sa stará kuriérska firma, ktorej plne dôverujeme, a ktorej hotové dielo odovzdávame do rúk zabalené v niekoľkých ochranných vrstvách. Koláž na plátne tak môžete mať doma už do 3 dní od vytvorenia objednávky.

 

Ďalšie informácie

Rozmery obrazu

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Farba obrazu

Čierno-biele farby, Originálne farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Koláž na plátno”