Vyvolávanie fotiek-Tlač fotiek-Lacné fotky-Fotky na tlač-Tvojafotka.sk
Tlač fotiek-Vyvolávanie fotiek

0.070.30 s DPH

0.070.30 s DPH

Výber možností

Tlač fotiek-Vyvolávanie fotiek

0.070.30 s DPH

Popis

Vyvolávanie fotiek – Tlač fotiek

Nenechajte svoje obľúbené fotografie viac len tak ležať v šuflíku alebo neroztriedené v počítačových priečinkoch. Vyvolávanie fotografií, ktoré zachytávajú tie najlepšie momenty, sa opäť vracia do módy a veľmi rýchlo sa stáva horúcim, no zároveň aj finančne dostupným trendom. Našou výhodou je, že si máte z čoho vyberať. Ponúkame tlač čierno- bielych, ale aj pestrofarebných fotografií v najrôznejších rozmeroch, od klasických, až po menej obvyklé.

Vyvolanie fotiek pre potešenie, ale aj na preukazy

Fotky tlačíme pre potešenie, napríklad, aby ste si z nich doma mohli vyrobiť jedinečnú koláž. Myslíme však aj na praktické záležitosti, napríklad na fotografie, ktoré by ste mohli potrebovať na pasy či na vodičské preukazy. Fotografie je možné objednať s bielym rámčekom, vďaka ktorému budú mať trochu retro nádych, ale aj bez neho tak, aby fotka siahala od okraja po okraj. V prípade potreby fotografie pre tlačením upravujeme tak, aby dokonale pasovali do rámika a ak je treba, upravíme na zábere napríklad aj červené oči. Dbáme, aby neboli fotografie príliš tmavé, upozorníme, ak je potrebné upraviť kontrast alebo farebnosť fotiek.

Jednoduchá a rýchla tlač fotiek

Vyvolávanie fotiek online nikdy nebolo jednoduchšie. Za pomoci niekoľkých krokov vytvorte objednávku, pošlite nám fotografie, ktoré chcete vytlačiť a zadajte nám presné parametre, ako napríklad formát, farebnosť, rámik, ale aj počet fotografií, ktoré by ste chceli mať.

Kvalitné a zároveň lacné vyvolanie fotiek online

Tlač fotiek prebieha za pomoci vysoko profesionálnych tlačiarní, vďaka ktorým niet pochýb o tom, že bude výsledný produkt dokonalý. Na vyvolávanie fotiek využívame špeciálny fotopapier a tlačiarenské farby, ktoré sú netoxické a vďaka nim si vytlačené fotky svoju kvalitu uchovajú na celé roky.

Tlač fotiek online do 3 dní od objednávky

Vytlačené fotografie schnú rýchlo, takmer okamžite po vytlačení ich preto starostlivo balíme a posielame kuriérskou službou na cestu k vám. Vyvolané fotky budú bezpečne doručené až k vám domov už v priebehu niekoľkých dní. Navyše, lepšie ceny ako u nás nikde inde nenájdete. Dbáme však, aby si u nás na svoje prišiel naozaj každý, aj ten najnáročnejší zákazník.

Ďalšie informácie

Rozmery fotky

9x13cm, 10x15cm, 13x18cm, 15x20cm

Povrch fotiek

Lesklý, Matný

Spracovanie fotiek

Automatické, Ručné

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tlač fotiek-Vyvolávanie fotiek”