Súhlas so zverejnením fotiek pre reklamné účely

Súhlas so zverejnením fotiek pre reklamné účely

Reklama „hýbe“ svetom a preto, by sme Vás chceli požiadať o súhlas so zverejnením Vaších fotiek resp. obrazov na našej Facebook stránke. Facebook stránka

O čo presne ide ?

Vaše fotky spracovávame na fotky na plátno, na hrnčeky a pod. . Chceli by sme Vás preto poprosiť o vyjadrenie súhlasu so zverejnením Vaších hotových obrazov na našej fb stránke za účelom propagácie naších služieb. Možno aj Vy ste k nám prišli nakúpiť na základe našich príspevkov, ktoré zverejňujeme na našej facebook stránke.

My vyrobíme obraz z Vašej fotky, položíme ho na maliarsky stojan, kde v pozadí je transparent s logom našeho eshopu Tvojafotka.sk . Takto vyrobený obraz odfotíme a v neskorošom čase ho použijeme ako reklamný príspevok pre propagáciu obchodu, aby sa o nás dozvedela široká verejnosť.

Vaše obrazy zeverníme výlučne len na našej Facebook stránke, nebudú zverejnené nikde inde bez Vášho súhlasu. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať.

Bezpečnosť je prvoradá.

Vašej fotky ako aj fotky Vaších obrazov nezverejníme bez Vašeho súhlasu, ktorý je dobrovoľný a nie je ničím podmienený. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať v našom formuláry, ktorý nájdete tu: Ochrana osobných údajov.

Vaše fotky sú vždy odstránené resp. zmazané z našich serverov ako aj záloh do 14 dní od vybavenia objednávky .

Pomáhate nám s rastom.

Naše služby neustále skvalitňujeme a k tomu nám dopomáhate aj Vy. Či už Vašími recenziami alebo odporúčaniami, boli by sme veľmi radi, keby sme mohli zverejňovať Vaše obrazy na našej Facebook stránke. Vopred Vám patrí naše veľké ďakujem