Foto na plátno-Foto na plátne-Fotky na plátno-Fotky na plátne-Fotoplatno-Tvojafotka.sk
Foto na plátno

6.88114.66 s DPH

6.88114.66 s DPH

Výber možností

Foto na plátno

6.88114.66 s DPH

Akcia 2+1 zdarma. Pri kúpe dvoch obrazov na plátne Vám dáme tretie foto na plátno zdarma vo veľkosti 40x30cm. Akcia platí do 31.07.2023

Popis

Foto na plátno

Hľadáte dokonalú dekoráciu do vašej domácnosti? Obývačka, spálňa, ale aj detská izba sa môžu premeniť na galériu umeleckých diel vďaka obrazom vytlačeným na plátno. Foto na plátno premení aj fádnu bielu stenu na dokonalý priestor, ktorý čaká len na vašu kreativitu. Popustite uzdy fantázii a využite fotky tlačené na plátno nielen ako dekoráciu do vlastnej domácnosti, ale aj ako skvelý darček pri akejkoľvek príležitosti.

Foto na plátne pre každého

Foto na plátne poteší každého, starých i mladých, rodinu či priateľov. Foto na plátne tlačíme len v tej najvyššej kvalite. Plátna, na ktoré tlačíme, dovážame až z Talianska od profesionálnych výrobcov. Drevo, z ktorého je vyrobený rám podopierajúci plátno, sa získava z ekologických lesov, vďaka čomu výroba fotky na plátne nezaťažuje žiadnym spôsobom životné prostredie. Farby, ktoré na tlač fotiek na plátno využívame, sú netoxické a svoju kvalitu si udržiavajú celé roky. Farby nevyblednú ani časom a na svojej kvalite nestráca ani plátno. Ak sa oň dobre staráte, netrhá sa. Ak plátno v ráme povolí, je možné došponovať ho za pomoci drevených napínacích klinov.

Profesionálna výroba obrazov na plátno z fotky

Myslíme aj na to, že dôležitý je nielen materiál, ale aj proces výroby. Aby foto na plátne vyzeralo úplne dokonale, tlačíme za pomoci vysoko profesionálnych strojov. Dávame si záležať na tom, aby boli dodržané všetky potrebné procedúry, aby bol finálny výsledok presne podľa vašich prianí. Fotky na plátne tlačíme v rôznych rozmeroch. Ak si to budete priať, vyrobiť z nich môžeme celú sériu obrazov, ktoré budú stene vo vašej domácnosti dokonale vynikať. Alebo si z fotiek na plátno u nás nechajte vyrobiť koláž pozostávajúcu z niekoľkých kusov obrazov.

Farebné, ale aj čierno-biele fotky na plátno

Každé dielo je unikátne a je len na vás, či ho chcete mať v čierno- bielom alebo v pestrofarebnom prevedení. Foto na plátne je ostré, jasne viditeľný ja každý jeden detail. Či už túžite po rodinnom portréte či po fotke domáceho miláčika, my vám vyhovieme.

Ďalšie informácie

Rozmery obrazu

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Farba obrazu

Čierno-biele farby, Originálne farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Foto na plátno”